Detaylı bilgi almak ya da ücretsiz demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

  Bağımsız Araştırma Firması CWS Satıcılarını Sıralıyor: LİDER McAfee

  IFM Teknoloji / Genel  / Bağımsız Araştırma Firması CWS Satıcılarını Sıralıyor: LİDER McAfee
  Annotation 2020 03 24 140337

  Bağımsız Araştırma Firması CWS Satıcılarını Sıralıyor: LİDER McAfee

  Siber güvenlik alanında önde gelen bağımsız bir araştırma şirketi olan Forrester, yakın zamanda Cloud Workload Security hakkındaki açılış WAVE raporunu yayınladı. McAfee’nin bir lider olarak adlandırıldığını bildirmekten gurur duyuyoruz.

  Forrester Wave, CWS kategorisindeki ürünleri 30 önceden tanımlanmış kritere göre değerlendirir ve sıralar. Rapor, güvenlik liderlerine en önemli 13 sağlayıcı ve değerlendirmeleri nasıl topladıklarını değerlendiriyor. Forrester, her bir ürünün ayrıntılı teknik değerlendirmesinin yanı sıra her bir sağlayıcının pazardaki varlığının ve stratejisinin bir analizini gerçekleştirdi. Bulgularında Forrester, konteynerizasyon ve işletim sistemi düzeyinde koruma desteğinin kilit ayırıcılar olduğunu söyledi. Forrester ayrıca, “Bulut ve şirket içi tabanlı CWS çözümleri sağlayabilen satıcılar, müşterilerine kapsamlı bulut iş yükü koruması ve duruş yönetimi başarıyla sunabilmek için kendilerini konumlandırıyor.” Ücretsiz kopyanızı buradan indirin.

  Forrester Başkan Yardımcısı, Baş Analist Andras Cser tarafından Merritt Maxim, Matthew Flug ve Peggy Dostie tarafından yazılan bu ilk CWS Wave raporunda McAfee bir lider olarak belirlendi. McAfee Cloud Workload Security (CWS) ve MVISION Cloud Security, McAfee’nin aşağıdaki kategorilerde mümkün olan en yüksek puanı almasına katkıda bulundu:

  Mevcut teklif:
  İşletim sistemi düzeyinde iş yükü koruması
    Kullanıcılar ve roller
    IaaS ve PaaS için API düzeyinde bağlantı ve kontrol
  Hipervizör koruması
  Strategy
  Centralized agent framework plans
  API control for IaaS and PaaS plans
  Hypervisor protection plans
  Threat detection and auditing plans
  Services and partners
  Sales staffing
  Support staffing
  Pricing terms and flexibility

  McAfee, konuk işletim sistemi ve API platformlarını kapsadığı, CWS politikalarının kapsamlı ve merkezi kontrolünü sunan McAfee ePolicy Orchestrator ile kapsamlı bellek bütünlüğü izleme, AWS S3 kovaları ve Azure blobları için hassas bilgiler için DLP taramaları, iyi kapsayıcı görüntülerinin parmak izine dayalı güvenlik açıklarına ilişkin otomatik uyarı. McAfee, Tehdit Tespiti ve Denetimi planları kriterinde 5 üzerinden 5 alan tek tedarikçi oldu.

  DEĞERLENDİRME ÖZETİ

  Forrester Wave ™ değerlendirmesi Liderleri, Güçlü Oyuncuları, Yarışmacıları ve Yarışmacıları vurgular. Bu, pazardaki en iyi satıcıların bir değerlendirmesidir ve tüm satıcı ortamını temsil etmez. Satıcı perspektifinden bakıldığında, Forrester’ın satıcıları değerlendirmek için harcadığı zaman ve kaynak miktarı önemlidir. Süreç, pazarlama yutturmacalarını azaltmak ve her satıcı talebini, büyük bir işletmenin çözümleri değerlendirebileceği gibi doğrulamak için tasarlanmıştır. Bazı açılardan, Forrester’ın değerlendirmesi tipik BT tedarik sürecinden daha da titizdir.

  McAfee CWS, kullanıcıların tüm BT’de (fiziksel, sanal ve genel, özel ve hibrit bulut ortamları) güvenlik yönetimini hızlı ve kolay bir şekilde keşfetmesini, görselleştirmesini, korumasını ve basitleştirmesini sağlar. McAfee Cloud Workload Security’nin karmaşıklığı azaltmanıza, yanıt sürelerini hızlandırmanıza, yatırımları en üst düzeye çıkarmanıza ve iş başarısını hızlandırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

  Learn more about McAfee Cloud Workload Security, and download your complimentary copy here.

  McAfee Cloud Workload Security hakkında daha fazla bilgi edinin ve ücretsiz kopyanızı buradan indirin.