Detaylı bilgi almak ya da ücretsiz demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

   

  McAfee Endpoint Security

  Operasyonlar, soruşturmalar ve güvenlik kontrolleri için amaca yönelik güvenlik.

  Cihazdan Buluta Siber Güvenlik

  Kendimizi dünyayı siber tehditlerden korumaya adıyoruz.

  Tehditler artık bilgisayarlarımızla sınırlı değil, bağlantılı dünyadaki tüm cihazları kuşatmış durumda.

  Ailelerimizin, topluluklarımızın ve uluslarımızın güvenliğini sağlama görevini aralıksız sürdüreceğiz.

  Nedir?

  Uç nokta güvenliği çeşitli güvenlik önlemleriyle ilgili olabilecek geniş kapsamlı bir ifadedir, ancak genellikle ağ güvenliği alanında kullanılır. Uç nokta güvenliği önlemleri dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonları gibi uzak, kablosuz veya mobil cihazlar tarafından erişim sağlanırken işletme ağını korumak için kullanılan yöntemlerdir. Yalnızca 2018 yılında meydana gelen 100 milyona yakın siber veri sızıntısı ile birlikte, siber güvenlik göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir sorun hâline geldi.

  Uç nokta ortamınızdaki işlemleri basitleştirin

  Tehditleri Önleyin ve Riskleri Azaltın

  Makine öğrenimi davranış analizi, temel antivirüs, istismar önleme, güvenlik duvarı ve web kontrolü birbirleriyle iletişim kurar. Merkezi yönetim ve veri görselleştirme, tehdit verilerini yükseltir, böylece savunmanızı hızlı bir şekilde sertleştirebilir ve politika değişiklikleri yapabilirsiniz.

  Otomatikleştir Daha fazlası

  Şüpheli dosyaların ve sıfır günlük kötü amaçlı yazılımların etkisini sınırlamak için gerçek zamanlı tarama, bulut analizi, uygulama kapsamı ve geri alma iyileştirme birlikte çalışır. Manuel algılama ve iyileştirmeler, tehditleri yaymadan ve sağlıklı bir duruma döndürmeden önce tehditleri durdurmak için otomatik analiz, sınırlama ve düzeltme ile değiştirilir.

  EDR ile Tehditleri Ortaya Çıkarın

  Entegre, otomatik ve uyarlanabilir uç nokta algılama ve yanıt (EDR) teknolojimizin kullanımı kolaydır ve olay yanıtını tek bir tıklama kadar basit hale getirir. Otomatik yapay zeka destekli araştırmalar, deneyim düzeyindeki ve hız tehdidi triyajlarındaki analistleri donatıyor.

  Geri Alma Düzeltme

  Sistemlerinizi ve kullanıcılarınızı üretken tutmak için tehditlerin gerçekleştirdiği kötü amaçlı eylemleri otomatik olarak önceki sağlıklı durumlarına döndürerek tersine çevirin.

  Makine Öğrenmesi Analizi

  Nasıl göründüklerini ve davrandıklarını inceleyerek kaçıncı sıfır gün tehditlerini neredeyse gerçek zamanlı olarak tespit edin.

  Merkezi Yönetim

  McAfee ePolicy Orchestrator konsolu daha fazla görünürlük sağlar, işlemleri basitleştirir, güvenliği birleştirir ve maliyetleri azaltır.

  gartner customer choice 2020 w

  McAfee, CASB için Müşterilerin Seçimi olan 2020 Gartner Akran Trendini Seçti

  Ürün Özellikleri

  Dinamik Uygulama Kapsamı

  Saldırılar için giriş noktası olarak kullanılan uç noktaları güvenceye alarak fidye yazılımlarına ve greyware'e karşı savunma yapın.

  Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma

  Kötü amaçlı yazılımdan koruma motorumuz McAfee Global Threat Intelligence tarafından sürekli olarak güncellenir ve birden çok işletim sisteminde çalışır.

  Proaktif Web Güvenliği

  Uç noktaları için web koruması ve filtreleme ile güvenli bir tarama yapın.