Detaylı bilgi almak ya da ücretsiz demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

   

  McAfee File & Removable Media Protection

  McAfee Tam Veri Koruması

  Sürücü, dosya, klasör, çıkarılabilir medya şifrelemesi ve bulut depolama için veri koruması ile veri korumasını etkinleştirin. Bu pakette, hassas verilerin yetkisiz erişimi ve kaybını veya çalınmasını önlemek için Apple FileVault ve Microsoft BitLocker için merkezi yönetim ve şifreleme ile entegre veri şifrelemesi bulunur.

  Bilgi Alın

  Temel Dosya ve Çıkarılabilir Medya Koruması

  Dosya ve çıkarılabilir medya koruması, dosya paylaşımlarında, çıkarılabilir medyada ve Box, Dropbox, Google Drive ve Microsoft OneDrive gibi bulut depolama hizmetlerinde depolanan verilerin korunmasına yardımcı olan şifreleme yazılımıdır.

  Çıkarılabilir medya, ağ sunucuları ve bilgisayar sabit diskleri üzerindeki bilgilerinize yetkisiz erişimi önlemek için ilke tarafından uygulanan, şeffaf şifreleme kullanır.

  Yazılım, Microsoft Windows tabletler, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve iş istasyonları ve Mac OS X uç noktaları için kullanılabilir.

  Bilgi Alın

  Cihazlar Arasında Tutarlı Veri Koruması

  Kuruluşunuz Genelinde Şifreleme Politikalarını Zorlama

  Dosyaların, klasörlerin, çıkarılabilir ortamların ve bulut depolama alanının politika tarafından zorlanan şifrelemesini sağlayın.

  Güvenli Dosya Paylaşımı

  Kullanıcıların dosyaları güvenli bir şekilde paylaşmasına olanak tanıyan anahtar paylaşım mekanizmalarından yararlanın.

  Veri Koruma Yönetimini Merkezileştirin

  McAfee ePolicy Orchestrator konsolu ile güvenlik yönetimini, dağıtımını, denetimini ve raporlamasını basitleştirin.

  Bilgi Alın

  Ek Sorularınız mı Var?

  Yardım etmek için buradayız. Uygulama, fiyatlandırma, teknik özellikler ve daha fazlası hakkında bilgi almak için bize ulaşın.