Detaylı bilgi almak ya da ücretsiz demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

   

  McAfee Integrity Control

  McAfee Bütünlük Denetimi

  Servis noktası sistemlerini yetkisiz değişikliklerden koruyun.

  Yetkisiz, politika dışı değişiklikleri engelle

  Dosyaları ve Dizinleri Kontrol Edin

  Ortam güvenliğini doğrulamak için gerekli olan sürekli dosya bütünlüğü izlemesi ile içerik ve izin değişiklikleri ekranı.

  Değişiklik Korumasını İlkeye Bağlama

  Kaynak, zaman penceresi veya onaylanmış değişiklik bileti ile ilgili değişiklikleri doğrulayın. Politika dışındaki değişiklikler engellendi.

  Yetkisiz Uygulamaları Engelle

  Hizmet noktası altyapısında yalnızca onaylı yazılımların çalıştığından emin olun ve yetkisiz uygulamaları kolayca engelleyin.

  Cihazlar Arasında Esneklik

  İzin listelerini dinamik olarak yönetin ve farklı iş ihtiyaçları ve cihazları için birden fazla yapılandırmayı destekleyin.

  Sabit Fonksiyonlu Güvenli Cihazlar

  Sabit bir CPU veya bellek, düşük bir ek alan sağlar, sistem performansını etkilemez ve bağımsız modda eşit derecede etkilidir.

  PCI DSS Uyumluluğu ile tanışın

  Hizmet noktası altyapısındaki değişiklik olayları hakkında sürekli bilgi edinin, PCI DSS gereksinimlerine uyun ve her değişiklikle ilgili bilgileri görün.

  gartner customer choice 2020 w

  McAfee, CASB için Müşterilerin Seçimi olan 2020 Gartner Akran Trendini Seçti

  Ürün Özellikleri

  BT Kaynaklarını Azaltın

  BT yöneticilerinin onaylanan uygulamaların listesini elle tutma gereksinimini ortadan kaldırın. Güvenilir uygulamaların deposu, yetkisiz komut dosyalarının ve dinamik bağlantı kitaplıklarının yürütülmesini engeller.