Detaylı bilgi almak ya da ücretsiz demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

  Oscarlar, schmoscarlar

  IFM Teknoloji / Genel  / Oscarlar, schmoscarlar
  Annotation 2020 03 24 133911

  Oscarlar, schmoscarlar

  Grammyler eski bir tarihtir. Altın Küre de öyle. Ve Hollywood’un en iyi ve en parlak olanı Akademi’ye teşekkürlerini çaldı, çalındı ​​ve elindeki altın kupa ve dikiz aynasındaki şampanya tostlarıyla şoförlü ev.

  Yine de övgüler devam ediyor.

  Yani, en büyük saf oyun siber güvenlik şirketlerinden biri için devam ediyorlar – çünkü 2020 sezonu sektör ayrımları McAfee için hala çok iyi devam ediyor.

  Tanıma listesine McAfee MVISION Cloud için Cyber ​​Defense Magazine’den en son üç alıntı: En Yenilikçi Bulut Güvenliği, McAfee Endpoint Security: En Yenilikçi Endpoint Security ve McAfee MVISION EDR: En Ölçeklenebilir Endpoint Security. Siber Savunma editör ekibi, BT’deki en iyi fikirleri ve en iyi ürün ve hizmetleri onurlandırma sözü verdiği için, bu övgü üçlüsü çok şey ifade ediyor.

  McAfee ayrıca, 16. Yıllık Bilgi Güvenliği Ürün Kılavuzu’nun 2020 Global Mükemmellik Ödülleri’nde MVISION Cloud for Container Security teklifimiz için Bulut Erişimi Güvenlik Komisyoncuları (CASB) kategorisinde altın madalya kazandı. Info Security PG her yıl dünya çapındaki tüm BT güvenliği genelinde başarıyı onurlandırır ve bu alıntıyı özel bir başarı haline getirir.

  Kanal cephesinde, CRN yıllık liste oluşturma geleneğiyle meşgul. Yılın en iyisi cihaz ve bulut şirketleri arasında, cihazdan buluta siber güvenlik şirketi McAfee adını verdiler. Özellikle, McAfee’yi 2020’nin En Havalı 20 Uç Nokta Güvenlik Şirketi’nden biri ve 2020’nin En Havalı 100 Bulut Bilişim Şirketi’nden biri olarak adlandırdılar.

  Saldırıların ve ihlallerin her zamankinden daha pahalı büyüdüğü bir dünyada, dosyasız saldırıları önleme, mobil deneyimi koruma ve yanıtları otomatikleştirme ihtiyacı her zamankinden daha önemli hale geliyor. McAfee Endpoint Security, bu zorlukları ve ardından bazılarını karşılamak için merkezi olarak yönetilen savunmalar sağlar. CRN, MVISION ürün ve hizmet ailesinin doğuşu olan cihazdaki ve buluttaki kontrol noktalarını daha iyi birleştirme gereksiniminin farkındadır.

  Bulut cephesinde CRN, “Buluttaki dijitalleşmedeki artış, dijital içeriğin artması ve finansal ve kurumsal verileri korumak için güvenlik eksikliği nedeniyle son yarım on yılda veri hırsızlığı miktarını artırdı.” Dedi. Ayrıca McAfee’nin çoklu bulut uygulaması ve güvenlik platformu NanoSec’i satın almasını da söylediler, çünkü yeni Birleşik Bulut Kenarı (UCE) teklifimiz sağlam yönetişime ve uyumluluğa dayanıyor. UCE ayrıca cihaz, ağ ve bulut genelinde tek bir veri koruma ve tehdit önleme politikasının tanımlanması ve uygulanması yoluyla bulut ve kapsayıcı dağıtım riskini azaltmaya yardımcı olur.

  Son olarak, McAfee, Ocak 2020 Gartner Peer Insights Müşterilerinin Cloud Access Güvenlik Komisyoncuları (CASB) için Seçimi olarak adlandırılan tek satıcıdır. Bunu düşün. McAfee dahil tüm satıcılar, müşterilerin en önemli şeyleri korumasına yardımcı olmak için yaptıkları iş konusunda tutkulu olsa da, aynı müşteriler en önemli şeyleri konuştuğunda. Dikkat çeken nokta: Gartner Peer Insights Müşterilerin Seçimi raporunda McAfee, satıcı tarafından desteklenmeyen en az 50 yorum ve 5 üzerinden 4,6 puan alan tek tedarikçi. McAfee’yi desteklemek için seslerini yükselten müşterilerimize özel bir teşekkür ederiz.

  Bu yüzden, birden fazla tanıma haberinin tadını çıkarmak için kısa bir süre ayırdığımız için bir mantar patlatın ve bizimle bir bardak yükseltin, çünkü bu övgülerde gerçekten çağrılan siz – müşterilerimiz ve ortaklarımızsınız.

  Elbette McAfee, 2020’nin ilk aylarını bu şekilde anmaktan gurur duyuyor. Ancak, dijital deneyimi korumak için her gün yeoman’ın işini yapan cephe savunucuları olan işe geri dönmekten, yan yana durmaktan daha gurur duyuyoruz.

  Şimdi bu kutlamaya değer bir çaba.

  Gartner Peer Insights Müşterilerin Seçimi, belgelenmiş bir metodolojiye uygulanan bireysel son kullanıcı incelemelerinin, derecelendirmelerinin ve verilerin öznel görüşlerini oluşturur; Gartner veya bağlı kuruluşlarının görüşlerini temsil etmez ya da onaylamazlar.