Detaylı bilgi almak ya da ücretsiz demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

  RSA 2020 Özet: Yeni görüntü, yeni yaklaşım, yeni entegre çözümler

  IFM Teknoloji / Genel  / RSA 2020 Özet: Yeni görüntü, yeni yaklaşım, yeni entegre çözümler
  Screen Shot 2020 03 09 at 2.13.34 PM

  RSA 2020 Özet: Yeni görüntü, yeni yaklaşım, yeni entegre çözümler

  Beklendiği gibi, 2020 RSA Konferansı heyecan verici duyurular ve ürün güncellemelerinin bir kasırgaydı. Konferanstan bazı önemli çıkarımlar:

  1. Söylemek için zaman bekleyemeyiz. Baş Teknoloji Sorumlusu Steve Grobman RSA ana istasyonundan dinamik bir sunum yaptı ve burada mevcut siber savunmaları ve eski immünoloji uygulamalarını karşılaştırdı. Grobman, kuantum hesaplamanın geleceği hakkında sunum ve konuşma biçiminde bir vizyonerdi. Sonuçta, kuantum hesaplamadan türetilebilecek üstel bir miktar fayda vardır ve bu bizim hesaplama şeklimizi temelden değiştirebilir. “Sonunda veya yarın kuantum düşünemiyoruz. Çünkü kuantum bugün gerçek bir risktir. Rakiplerin zaten en hassas verilerinize eriştiğini varsaymalısınız. Şifrelenmiş, ancak yine de değerli buluyorlar. Bugün [şifre çözme] konusunda endişe etmiyorlar. Gelecekte bunu yapmak için kuantuma güveniyorlar. ” Grobman RSA açılış konuşması sırasında açıkladı.
  2. Buluta yolculuk. McAfee’nin Bulut İş Birimi Başkan Yardımcısı Rajiv Gupta ve Land O’Lakes’ın CISO’su Tony Taylor, Land O’Lakes’un buluta yolculuğu hakkında konuşmak için CSA açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Rajiv ve Tony, “önce bulut” tanımladılar ve LandO’Lakes’un bulut yolculuğundan öğrenilen ilk üç dersi paylaştılar: Şirket İçi kurallar geçerli değil, Gölge BT göz korkutuyor ve veriler bir çıkış yolu buluyor.
  3. Yeni görüntü, yeni yaklaşım, yeni entegre çözümler. RSA Konferansı her yıl en büyük etkinliklerimizden biridir. 2020’de yeni, modern, fütüristik bir stant ortaya çıkardık ve sadece müşterilerimiz, beklentilerimiz, ortaklarımız, basın ve endüstri analistleriyle dolu olduğunu görmekten heyecan duyduk.

  McAfee ile ilgili bazı duyurular:

  • McAfee iş ortağı programıyla önemli ilerleme – Kuruluşlara bulutta insanları, cihazları ve verileri güvence altına alma konusunda rekabet avantajı sağlamak için McAfee Güvenlik İnovasyon Birliği (SIA) ve McAfee CASB Connect Programına sekiz yeni ortaklık ve yedi yeni sertifikalı entegrasyon duyurduk. McAfee SIA ve McAfee CASB Connect Programları aracılığıyla toplam 160 entegrasyon ortağımız var.
  • Light Point Security satın alma sözleşmesi – RSA haftası boyunca, Güvenli Erişim Hizmet Kenarı (SASE) için MVISION Birleştirilmiş Bulut Kenarı (UCE) yeteneklerini genişletmek üzere Işık Noktası Güvenliği elde etmek için kesin bir anlaşma yaptık. Bu anlaşma, müşterilerine performansı sınırlamadan tehditleri önlemek ve tespit etmek için en son teknoloji çözümleri sunmak için yenilikler ve satın alma yoluyla çözümlerimizi nasıl güçlendirmeye devam ettiğimizi göstermektedir.
  • Global bir Yönetilen Algılama ve Yanıt (MDR) platformu başlattı – DXC Teknolojisi, müşterilerin karşılaştığı siber tehditleri proaktif olarak tespit etmek ve güvenlik olaylarını daha hızlı çözmek için McAfee’nin MVISION EDR çözümünü kullanan ilk stratejik MDR ortağımızdır. MVISION EDR, MVISION ePO ve McAfee Gelişmiş Tehdit Savunması ile DXC Teknolojisi, daha hızlı yanıt süreleri sağlamak için verimli AI ve kılavuzlu otomatik AI kılavuzlu incelemelerle bulut tabanlı analitiklerden yararlanacak lider yönetilen bir Endpoint Security çözümü sunabilecek. .
  • MVISION Cloud platformunda yeni yenilikler – MVISION Cloud platformunda yeni duyurulan geliştirmeler, kuruluşların bulut yerel uygulamalarının tüm altyapısını ve uygulama yığınını korumalarına yardımcı oluyor. Şu anda mevcut olan MVISION Cloud Yerel Altyapı Güvenliği, bir güvenlik yönetimi deneyimine entegre edilmiş Bulut Güvenliği Duruş Yönetimi (CSPM), Bulut İş Yükü Koruma Platformu (CWPP) ve Konteyner Güvenliği teknolojilerini içerir. Bu çözümler birlikte çoklu bulut Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) / Hizmet Olarak Platform (PaaS) ve hibrit bulut ortamlarını güvenceye almak için geniş bir yetenek seti sunar.
  • McAfee Unified Cloud Edge (UCE) Tanıtıldı – UCE, cihaz seviyesinden buluta birleştirilmiş veri ve tehdit koruması sağlar. Bu duyuru ile, güvenliği artırmayı ve modern siber güvenliğin maliyetini ve karmaşıklığını azaltmayı amaçlayan Güvenli Erişim Hizmeti Edge (SASE) mimarisinin benimsenmesini basitleştirmek için birleştirilmiş bir güvenlik çözümü sunan tek tedarikçi haline geldik. UCE, McAfee Cloud Access Security Broker (CASB), Güvenli Web Ağ Geçidi (SWG) ve DLP özelliklerini bulut tabanlı bir platformda bir araya getirir.
  • Bulutu iş dünyası için en güvenli ortam yapmaya adadık – McAfee MVISION platformu iki temel sütun üzerine kuruludur: MVISION Cloud ve MVISION Endpoint. Birlikte, bulut yerel, birleşik ve açık bir dizi ortak güvenlik hizmeti sağlayarak güvenliği artırır ve basitleştirir. Yakın zamanda piyasaya sürülen MVISION yeniliklerimiz, bulutu iş için en güvenli ortam yapma taahhüdümüzün bir başka kanıtıdır.
  • Sektördeki takdir ve ödüller – Bir endüstri analisti firması olan Cyber ​​Defense Magazine, Info Security PG, CRN ve diğerleri tarafından tanındığımız için heyecanlıyız. Bu başarılarda bize yardımcı olan size – müşterilerimize ve ortaklarımıza – teşekkür etmek istiyoruz.

  Standımız tarafından durdurulan ve / veya oturumlarımıza katılanlara teşekkür ederiz. Sizi 2021’de tekrar görmeyi umuyoruz!

  Daha fazla bilgi için, Interim CMO Vittorio Viarengo ve Ürün ve Çözüm Pazarlama Başkan Yardımcısı Naveen Palavalli’yi dinleyin.