Detaylı bilgi almak ya da ücretsiz demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

  McAfee, CASB için Müşterilerin Seçimi olan 2020 Gartner Akran Trendini Seçti

  IFM Teknoloji / Genel  / McAfee, CASB için Müşterilerin Seçimi olan 2020 Gartner Akran Trendini Seçti
  mountain with cloud

  McAfee, CASB için Müşterilerin Seçimi olan 2020 Gartner Akran Trendini Seçti

  McAfee ekibi bugün, arka arkaya üçüncü yıl için McAfee’nin MVISION Cloud çözümü için 2020 Gartner Peer Insights Müşterilerinin Cloud Access Güvenlik Komisyoncuları için Seçimi (CASB) olarak seçildiğini duyurmaktan gurur duyuyor. Bu ayrımı üç yıl üst üste gerçekleştiren tek CASB satıcısı olarak, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin şekillendirilmesinde müşteri geri bildirimlerinin gerekli olduğu için onur duyuyoruz.

  Gartner yaptığı açıklamada, “Gartner Peer Insights Müşterilerinin Seçimi, bu pazardaki satıcıların hem inceleme sayısını hem de genel kullanıcı derecelendirmelerini dikkate alarak doğrulanmış son kullanıcı uzmanları tarafından tanınmasıdır. Adil değerlendirmeyi sağlamak için Gartner, yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahip satıcıları tanımak için titiz kriterleri korur.

  Gartner Peer Insights Customer Choice 2020

  Bu ayrım için, bir satıcının ortalama 4.5 yıldız veya daha yüksek derecelendirmeye sahip en az 50’den fazla yayınlanmış yorumu olması gerekir. McAfee, 20 Şubat 2020 tarihinden itibaren McAfee MVISION Cloud için 90 inceleme ve genel 4.6 puan aldı.

  İşte bu ayrımı sağlayan müşterilerden bazı alıntılar:

  “Bulut Üzerinde Veri Güvenliğini Sağlamanın En İyi Seçeneği”

  “Yüksek veri güvenliği sağlar ve veri sızıntısını önler. Hiç de dağınık değil, UI, hangi sistemin ne tür web sitelerine göz attığı gibi bir şey görebileceğiniz harika gösterge tablosuyla çok basit. “
  Veri ve Analiz, Hizmet Sektörü: İncelemenin tamamını buradan okuyun

  “MVision Kullanarak Bulut Görünürlüğü ve Kontrolü”

  “McAfee MVision ürün paketi pazar lideri bir çözümdür, söylediklerini yapar. Gölge BT’yi kontrol etme, hassas veriler etrafında görünürlük sağlama ve bulut uygulamalarını kontrol etme yeteneğimiz, araç sonucunda büyük ölçüde gelişti. McAfee profesyonel hizmetler ekibi de çok bilgili ve tüm proje yaşam döngüsünde faaliyete geçmeye yardımcı olmak için hazır bulunuyor. ”

  McAfee’deki herkes, müşteriler tarafından 2020 Gartner Peer Insights Müşterilerinin Cloud Access Security Brokers için Tercih olarak adlandırılmasından gurur duyuyor. Ekim 2019’da McAfee, Gartner’ın “Bulut Erişimi Güvenlik Aracıları için Sihirli Çeyrek” te analistler tarafından Lider olarak seçildi. Bulut Erişimi Güvenlik Aracıları için 2019 Magic Quadrant’ı buradan okuyun

  Bu ayrım hakkında daha fazla bilgi edinmek veya ürünlerimizi kullanan BT uzmanları tarafından yazılan incelemeleri okumak için lütfen Gartner Peer Insights’ın CASB için Müşterilerin Seçimi duyurusunu ziyaret edin. Yorum gönderen tüm müşterilerimize teşekkür ederiz! Bu incelemeler ürünlerimizi ve müşteri yolculuğumuzu şekillendiriyor ve bize bu ayrımı kazandıracak deneyimi geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz!

  GARTNER PEER, MÜŞTERİLERİN SEÇİM ROZETİNİ GARTNER, INC. VE / VEYA İŞTİRAKLERİNİN MARKASI VE HİZMET BİR İŞARETİDİR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. GARTNER PEER INSİGHTS MÜŞTERİ SEÇİMİ BELGESEL SON KULLANICI İNCELEMELERİ, DEĞERLENDİRMELERİ VE VERİLERİ BELGELİ BİR METODOLOJİ İLE İLGİLİ KONUSU AÇIKLAMALARI OLUŞTURMAKTADIR; NOR VEYA ZİYARETLERİNİ TEMSİL ETMEYENLER, GARTNER VEYA İŞTİRAKLERİNDEN BİR DESTEK OLUŞTURUR.
  GARTNER, ARAŞTIRMA YAYINLARINDA BEKLENEN HERHANGİ BİR BAYİ, ÜRÜN VE HİZMETİ ONAYLAMAYABİLİR VE YÜKSEK BÜYÜK İLETİŞİM VEYA DİĞER TASARIM İLE TEKNOLOJİ KULLANICILARINI TAVSİYE ETMEZ. GARTNER ARAŞTIRMA YAYINLARI GARTNER’IN ARAŞTIRMA ORGANİZASYONU GÖRÜŞLERİNDEN SAĞLANMAKTADIR. GARTNER, BU ARAŞTIRMAYA İLİŞKİN, AÇIK VEYA UYGULANAN TÜM GARANTİLERİ, BELİRLİ BİR AMACA YÖNELİK HERHANGİ BİR GARANTİ DAHİL OLMAKTADIR.