Detaylı bilgi almak ya da ücretsiz demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

   

  McAfee Disk Encryption

  Uç noktalardaki verileri koruyun ve uyumluluk gereksinimlerini karşılayın.

  Hassas verilerin kaybını önlemek için tam disk şifreleme

  McAfee Drive Encryption, özellikle kaybolan veya çalınan ekipmanlardan kaynaklanan hassas verilerin kaybını önlemek için Microsoft Windows tablet, dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlardaki verilerin korunmasına yardımcı olan tam disk şifreleme yazılımıdır.
  Sistem sürücüsündeki tüm verileri yetkisiz kişiler için anlaşılmaz hale getirmek üzere tasarlanmıştır ve bu da uyumluluk gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olur.

  Performansı etkilemeden kesintisiz şifreleme

  Güçlü Erişim Kontrolü ve Veri Şifreleme

  Önyükleme öncesi kimlik doğrulamasıyla hassas verilere erişimi koruyun.

  Bilgisayarlardaki tüm veriler, kullanıcı üzerinde herhangi bir etkisi olmadan otomatik ve şeffaf bir şekilde arka planda şifrelenir.

  Sertifikalı Şifreleme Teknolojisi

  FIPS 140-2, Ortak Kriterler EAL2 + ve Intel Gelişmiş Şifreleme Standardı – Yeni Talimatlar (AES – NI) dahil askeri güç, sertifikalı şifreleme algoritmalarından yararlanın.

  Karma Cihaz Ortamları için Destek

  Güvenilir Bilgi İşlem Grubu (TCG) OPAL sürücüleri gibi katı hal ve kendi kendini şifreleyen sürücüler dahil olmak üzere yazılım ve donanım tabanlı şifrelemeyi destekleyin.

  Bilgi Alın

  McAfee Drive Encryption nasıl dağıtılır ve yönetilir

  McAfee Drive Encryption, diğer McAfee şifreleme ürünleriyle aynı yöntemle dağıtılır. McAfee ajanını, ePO konsolu aracılığıyla uç noktaya dağıtın ve etkinleştirin. Dağıtım ve kullanıcı kılavuzlarına erişmek için bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz demo uygulama talebinde bulunabilirsiniz.

  McAfee Tam Disk Şifreleme Deneme Kurulumu ve Düzeneği PDF

  Bilgi Alın

  İlgili ürünler

  McAfee Tam Veri Koruması
  Sürücü, dosya, klasör, çıkarılabilir medya şifrelemesi ve bulut depolama için veri koruması ile veri korumasını etkinleştirin. Bu pakette, hassas verilerin yetkisiz erişimi ve kaybını veya çalınmasını önlemek için Apple FileVault ve Microsoft BitLocker için merkezi yönetim ve şifreleme ile entegre veri şifrelemesi bulunur.

  Bilgi Alın

  Eğitim Alın

  McAfee Tam Veri Koruması

  Bu derinlemesine eğitim, McAfee ePO yazılımını kullanarak McAfee Drive Encryption’ın nasıl kurulacağını ve yönetileceğini gösterir.

  İletişime Geçin

  Ek Sorularınız mı Var?

  Yardım etmek için buradayız. Uygulama, fiyatlandırma, teknik özellikler ve daha fazlası hakkında bilgi almak için bize ulaşın.