Detaylı bilgi almak ya da ücretsiz demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

   

  McAfee Advanced Threat Defense

  threat
  Gizli Tehditleri Ortaya Çıkarın

  Sıfır gün tehdidini ve fidye yazılımı tespitini artırmak için derinlemesine statik kod analizi, dinamik analiz (kötü amaçlı yazılım korumalı alanı) ve makine öğrenimini birleştirin.

  Email virus
  Tehdit İstihbarat Paylaşımı

  Tehditle karşılaşmadan çevrelemeye kadar geçen süreyi azaltmak için tehdit istihbaratını tüm altyapınızda (farklı markaları içeren ekosistemler dahil) hemen paylaşın.

  research
  Araştırmayı Etkinleştir

  Tehditleri doğrulayın ve soruşturma ve tehdit avcılığı için gerekli IoC’lere erişin.

  Investigation
  Soruşturma Süresini Azaltın

  Kapsamlı ambalajdan çıkarma, etkileşimli moda, birden çok sanal ortama örnek gönderime ve önceliklendirme için özet raporlar üreten IoC verilerine erişin.

  mail threat
  Gelişmiş E-posta Tehditlerini Algıla

  McAfee Advanced Threat Defense, e-posta tehditlerini algılamak için Cisco Email Security Appliance ve E-posta Sunucuları için McAfee Security dahil olmak üzere tüm e-posta ağ geçitleriyle çalışır.

  cyber threat
  Güçlü Analiz Yetenekleri

  Tehditleri doğrulayın, kritik uzlaşma göstergelerine (IoC'ler) erişin ve sonuçları soruşturma ve tehdit avı için MITER ATT & CK ™ çerçevesine eşleyin.

  deploy
  Esnek Dağıtım

  Microsoft Azure'da sanal veya fiziksel cihazları veya genel bulut dağıtımlarını seçin.

  solution
  Geniş Çözüm Entegrasyonu

  McAfee Advanced Threat Defense, mevcut McAfee çözümleri, üçüncü taraf e-posta ağ geçitleri ve açık standartları destekleyen diğer ürünlerle çalışır.

  cyber sec2
  Tek Olarak Çalışan Güvenlik Bileşenleri

  Sıkı ürün entegrasyonu, etkin uyarı yönetimi sağlar ve verimi ve politika uygulamasını sürdürür. TAXII üzerinden OpenIOC ve STIX desteği entegrasyonu daha da artırır.