Detaylı bilgi almak ya da ücretsiz demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

  McAfee Up MÜŞTERİLERİ İÇİN ANALİZLER

  IFM Teknoloji / Genel  / McAfee Up MÜŞTERİLERİ İÇİN ANALİZLER
  mcafee02

  McAfee Up MÜŞTERİLERİ İÇİN ANALİZLER

  McAfee kısa süre önce müşterilerin tehditleri proaktif olarak tespit etmesine, sıralamasına ve hızlı ve doğru bir şekilde yanıt vermesine yardımcı olmak için tasarlanan MVISION Insights‘ı duyurdu.

  Şirketlerini ısrarla tehdit eden tehditlere yanıt vermek zorunda kalmanın yanı sıra, güvenlik uzmanları da kendilerine sunulan büyük veri miktarından hangi tehdit bilgilerinin alakalı olduğuna öncelik vererek başka büyük bir zorlukla karşı karşıyadır. McAfee’de zaman optimizasyonunun güvenliğe ne kadar kritik hale geldiğini biliyoruz. Bu nedenle, bir ekip olarak müşterilere yalnızca büyük ölçekli işletmeler için risk oluşturan tehditleri tanımlamaları ve raporlamaları konusunda yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda akıllı öngörüleri de var. .

  Bu bilgileri sunmak için, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak yeniliyoruz ve bu yeniliğin bir kısmı, ürünlerimiz için en iyi teknolojileri sunmak için McAfee’nin dışına bakmak anlamına geliyor. Bu girişim için bu, McAfee ailesine güvenlik analizi ve grafik teorisi alanında bir lider olan Uplevel’i eklemek anlamına geliyordu. Uplevel’in grafik analiz platformu, müşterilerimizin karşılaştıkları tehditleri daha hızlı anlamalarını ve doğru eylem yolunu etkili bir şekilde seçmelerini sağlayacaktır. McAfee’nin birinci sınıf veri gölüyle birleştiğimizde, müşterilerimizin tehditleri ve risklerini en kapsamlı şekilde incelemelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

  Teknolojiye ek olarak, Liz Maida liderliğindeki Uplevel ekibi McAfee’ye ve özellikle de Kurumsal Güvenlik İş Birimi’ne zengin bir deneyim getiriyor. Liz’in şirketler için acı noktalarını belirleme ve bunlara yönelik çözümler geliştirme yeteneği McAfee teknolojilerinin ve hizmetlerinin gelecekteki gelişiminde etkili olacaktır.

  Uplevel’i McAfee ailesine dahil etmek – diğer son satın alımlarla birlikte – McAfee’nin müşterilerimiz ve ortaklarımız için en iyi cihazdan buluta siber güvenlik şirketi olmamızı sağlayacak inovasyon taahhüdünü gösteriyor.